OGROMNY SUKCES SPORTOWY SP 39 W KIELCACH!

OGROMNY SUKCES SPORTOWY SP 39 W KIELCACH!

Rok szkolny 2025/2026 przyniósł naszej szkole wyjątkowe osiągnięcia sportowe. W rywalizacji obejmującej 29 szkół podstawowych Szkoła Podstawowa nr 39 w Kielcach wywalczyła: I miejsce w Igrzyskach Dzieci i II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Więcej...

Berlin z klasą DSD – nauka, która otwiera świat!

Berlin z klasą DSD – nauka, która otwiera świat!

W dniach 22.02–26.02.2026 r. uczniowie klas 6 i 7 o rozszerzonym profilu języka niemieckiego wzięli udział w niezwykłej wycieczce do Berlina. Więcej...

Wiedeń 2025

Wiedeń 2025

W dniach 4-5 grudnia 2025 roku odbyliśmy długo wyczekiwaną wycieczkę do Wiednia, stolicy Austrii. Celem naszej podróży był Jarmark Bożonarodzeniowy, jak również zwiedzanie ważnych zabytków miasta. Więcej...

 

ŚWIĘTOKRZYSKI RAJ

Uczniowie klas Ia , IIf i Zielony Patrol 24.05.2016r  uczestniczyli w zajęciach terenowych na trasie Strawczyn –Kuźniaki -Hucisko- Oblęgorek – Samsonów-Zagnańsk- Zachełmie. Zajęcia prowadzone były  przez p. Paulinę Baran z Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych.

W STAROCHĘCINACH – ZAJĘCIA WARSZTATOWE

07.06.2016r. uczniowie klasy If i IIf i Zielonego Patrolu uczestniczyli w zajęciach warsztatowych na terenie koła łowieckiego „ Jaźwiec” w Starochęcinach przeprowadzonych przez pana Dariusza Knapa – przewodniczącego Komisji Etyki Tradycji i Zwyczajów Łowieckich.

WARSZTATY ORNITOLOGICZNE

8 czerwca 2016 r. uczniowie Zielonego Patrolu i Koła Miłośników Przyrody uczestniczyli w warsztatach ornitologicznych pt.,, Bliskie spotkania z przyrodą ” zorganizowanych przez ZŚiNPK na terenie rezerwatu Górna Krasna. Na miejscu każdy uczestnik otrzymał lornetkę do obserwacji.

Konkurs matematyczny Olimpus – sesja wiosenna.

W kwietniu bieżącego roku szkolnego 12 uczniów naszej szkoły przystąpiło do konkursu matematycznego Olimpus – sesja wiosenna.
Prezentujemy listę laureatów:

  1. Dudek Patrycja          klasa  I f          VIII miejsce – dyplom laureata
  2. Pietrzyk Mikołaj         klasa I a          X miejsce – dyplom laureata
  3. Słowakiewicz Patryk klasa III b       X miejsce – dyplom laureata

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mistrzowie województwa w piłce ręcznej chłopców!

Reprezentacja Gimnazjum nr 7 w piłce ręcznej chłopców została Mistrzem województwa świętokrzyskiego! Tym samym nasza drużyna zakwalifikowała się do Finału  Mistrzostw Polski szkół gimnazjalnych tzw.,,Gimnazjada’’ (16 najlepszych szkół-mistrzowie województw). Finał odbędzie się 19-22.06.2016. w Kołobrzegu.

Gratulujemy sukcesu i liczymy na więcej 🙂

Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik próby sprawności fizycznej do klasy sportowej o profilu piłka ręczna na rok szkolny 2016/2017

Kolejny sukces absolwentów naszej szkoły!

Zespół juniorów młodszych, w składzie którego występują absolwenci naszego Gimnazjum prowadzony przez trenera Aleksandra Litowskiego zdobył Mistrzostwo Polski juniorów młodszych. Młodzi zawodnicy w półfinałowym spotkaniu „rozbili” Orlen Wisłę Płock 38:24. Gratulujemy sukcesu 🙂

SZKOLNA LIGA STRZELECKA

W piątek 03.06.2016 r. odbyło się podsumowanie oraz uroczyste zakończenie Szkolnej Ligi Strzeleckiej miasta Kielce. Naszą szkołę reprezentowali: Dawid Olszewski, Sobura Michał, Bartłomiej Koźbiał, Iwo Wnuk, Bartłomiej Grzesik, Zawierucha Filip, Michał Bunzel.

Szkolny konkurs z okazji „1050 rocznicy chrztu Polski”

31 maja odbył się szkolny konkurs z okazji „1050 rocznicy chrztu  Polski”. Do konkursu przystąpiło 25 pasjonatów historii  ze wszystkich klas szkoły. Uczniowie rozwiązywali test wiedzy i umiejętności. Zwycięzcami zostali:
– Patrycja Dudek z klasy 1f – I miejsce
– Patrycja Sarek z klasy 3e – II miejsce
– Anna Naumowicz z klasy 3b – III miejsce.
Uczniowie otrzymali dyplomy i oceny celujące z historii. Gratulujemy!!!

DZIEŃ SPORTU Z BILARDEM

1 czerwca 2016 r. z okazji Dnia Dziecka w ramach obchodów Dnia Sportu w Gimnazjum     Nr 7 w Kielcach rozgrywany był turniej bilarda. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: klasy I,  klasy II i klasy III. Do zwodów zgłosiło się 16 zawodniczek i zawodników.

Przejdź do treści