OGROMNY SUKCES SPORTOWY SP 39 W KIELCACH!

OGROMNY SUKCES SPORTOWY SP 39 W KIELCACH!

Rok szkolny 2025/2026 przyniósł naszej szkole wyjątkowe osiągnięcia sportowe. W rywalizacji obejmującej 29 szkół podstawowych Szkoła Podstawowa nr 39 w Kielcach wywalczyła: I miejsce w Igrzyskach Dzieci i II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Więcej...

Berlin z klasą DSD – nauka, która otwiera świat!

Berlin z klasą DSD – nauka, która otwiera świat!

W dniach 22.02–26.02.2026 r. uczniowie klas 6 i 7 o rozszerzonym profilu języka niemieckiego wzięli udział w niezwykłej wycieczce do Berlina. Więcej...

Wiedeń 2025

Wiedeń 2025

W dniach 4-5 grudnia 2025 roku odbyliśmy długo wyczekiwaną wycieczkę do Wiednia, stolicy Austrii. Celem naszej podróży był Jarmark Bożonarodzeniowy, jak również zwiedzanie ważnych zabytków miasta. Więcej...

 

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO ODBĘDZIE SIĘ

23.06.2017 :

9: 00  – klasy III – sala gimnastyczna

   10:00 – Msza Święta w Kościele św. Jadwigi Królowej

 11:00 –  klasy I  i  II sala gimnastyczna

I miejsce w Mistrzostwach Kielc w koszykówce chłopców kl. I

Zaraz po przyjeździe z Mistrzostw Polski w dniach 19.06 –  21.06.`7  nasza drużyna w koszykówce chłopców kl. I rozegrała Mistrzostwa Kielc, które odbyły się w Gimnazjum nr 23. Po wygraniu swoich spotkań reprezentacja Gimnazjum nr 7 zajęła I miejsce.

Ogólnopolska Gimnazjada w Halowych Grach Zespołowych – Elbląg 2017

W dniach 15.06 – 17.06.2017r odbyła się Ogólnopolska Gimnazjada Młodzieży w koszykówce chłopców, w której nasze województwo reprezentowała nasz drużyna z Gimnazjum nr 7. W rozgrywkach nasza reprezentacja przegrała swoje spotkania i ostatecznie zajęła 12 miejsce w Polsce. Należy jednak nadmienić, iż nasza drużyna była najmłodszą drużyną uczestniczącą w turnieju i w następnych latach dzięki nauce i doświadczeniu wyniesionym z tego turnieju w przyszłym roku poprawi swój wynik.

ZŁOTO PRZED WAKACJAMI!!!

Piłkarki nożne naszego gimnazjum wywalczyły I miejsce w Mistrzostwach Klas Pierwszych w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezydenta Kielc. Tym miłym akcentem zakończyły męczący ale obfity w sukcesy sezon. Brawo dziewczyny!!!

Gimnazjum nr 7 z Certyfikatem Społecznie Zaangażowanej Placówki

Z radością informujemy o przyznaniu naszej szkole przez organizację UNICEF Certyfikatu Społecznie Zaangażowanej Placówki za przeprowadzenie akcji: WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA.
Na wielu etapach projektu szyliśmy szmaciane laleczki, a następnie licytowaliśmy je, by uzyskane pieniądze przekazać na szczepionki dla dzieci z Angoli.  Akcja ta miała na celu zwrócenie uwagi na problemy dzieci  w krajach słabiej rozwijających się.
Wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do sukcesu akcji w naszym gimnazjum serdecznie dziękujemy. 🙂

Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych dla klas I DSD w Nowinach

Niezwykły sukces odnieśli nasi pierwszoklasiści w VIII edycji Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych dla klas I DSD, który jak co roku odbył się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach. Test sprawdzający wiedzę z zakresu geografii, historii, sztuki, sportu i kultury Austrii, Niemiec, Szwajcarii i Liechtensteinu, pisali oprócz naszych uczniów, pierwszoklasiści z dwóch innych szkół DSD – Gimnazjum w Nowinach oraz Gimnazjum Nr 9.

SIÓDEMKA W ENERGYLANDII !

8 czerwca należał do nas w Zatorze w Parku Rozrywki Energylandia 🙂 Piękna pogoda, słoneczko, wspaniała młodzież, super atrakcje, adrenalina- tak było.
To  druga edycja takiego wyjazdu, a my już planujemy trzecią w przyszłym roku.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony fantastycznie czas 🙂

BRĄZ DLA PIŁKAREK NOŻNYCH!

Reprezentacja naszego gimnazjum zakończyła Mistrzostwa Kielc w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.
Dziewczyny były bardzo blisko srebnego medalu, ale ostatecznie to brązowe krążki im przyznano. Gratulujemy sukcesu, bo to 3 miejsce miejsce w Kielcach, a konkurencja była ogromna! Brawo Wy 🙂 🙂 🙂

FINAŁ SZKOLNEJ LIGI SIATKÓWKI!

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbyły się w naszym gimnazjum finały Szkolnej Ligi Siatkówki.

Końcowa klasyfikacja:

NASZE GIMNAZJUM- SZKOŁĄ PRZYJAZNĄ ENERGII

W środę – 7 czerwca 2017r. na terenie Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego, Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego w Kielcach, odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznej działalności profilaktycznej realizowanej przez kieleckich strażników.

Przejdź do treści