OGROMNY SUKCES SPORTOWY SP 39 W KIELCACH!

OGROMNY SUKCES SPORTOWY SP 39 W KIELCACH!

Rok szkolny 2025/2026 przyniósł naszej szkole wyjątkowe osiągnięcia sportowe. W rywalizacji obejmującej 29 szkół podstawowych Szkoła Podstawowa nr 39 w Kielcach wywalczyła: I miejsce w Igrzyskach Dzieci i II miejsce w Igrzyskach Młodzieży Więcej...

Berlin z klasą DSD – nauka, która otwiera świat!

Berlin z klasą DSD – nauka, która otwiera świat!

W dniach 22.02–26.02.2026 r. uczniowie klas 6 i 7 o rozszerzonym profilu języka niemieckiego wzięli udział w niezwykłej wycieczce do Berlina. Więcej...

Wiedeń 2025

Wiedeń 2025

W dniach 4-5 grudnia 2025 roku odbyliśmy długo wyczekiwaną wycieczkę do Wiednia, stolicy Austrii. Celem naszej podróży był Jarmark Bożonarodzeniowy, jak również zwiedzanie ważnych zabytków miasta. Więcej...

 

Pomóż dzieciom z Syrii przetrwać zimę!

W tym tygodniu ruszamy z drugim etapem projektu UNICEFu: „ Pomóż dzieciom z Syrii przetrwać zimę”.
Tym razem klasy 1-3 na lekcji o UNICEFie, którą przeprowadzą dla nich nasze uczennice z kl. 3c:  Zosia i Patrycja, dowiedzą się więcej o działalności organizacji  oraz o problemach  i potrzebach dzieci w Syrii – kraju niszczonym długoletnią wojną.

Lekcja przyrody w Geoparku

W piątek 12 stycznia uczniowie klasy 5b i 6c w ramach lekcji przyrody uczestniczyli w zajęciach w Geoparku Kielce. Podczas wizyty uczniowie zwiedzali Galerię Ziemi wraz z Kapsułą 5D, gdzie wirtualnie udali się do wnętrza naszej planety.

Świętokrzyska Liga Chłopców sezon 2017-2018.

W dniu 11 stycznia 2017 reprezentacja rocznika 2005 naszej szkoły pod wodzą trenera Aleksandra Litowskiego rozegrała pierwsze spotkania w rozgrywkach wojewódzkich Świętokrzyskiej Ligii Chłopców sezon 2017-2018. Mecze zostały rozegrane w SP 25 w Kielcach. Rywalami były kieleckie drużyny z SP 25 i SP 32.

„Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową”

10 stycznia najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zajęciach organizowanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w ramach kampanii „Mój smartfon, mój mały świat – klikam z głową”. Dzieci dowiedziały się o zagrożeniach jakie mogą pojawiać się w trakcie użytkowania telefonów komórkowych oraz korzystania z Internetu, a także skąd się biorą wirusy i czym jest hejt.

Góra Grosza

Akcja Samorządu Uczniowskiego

   

 

Kolędowanie w naszej szkole

22 grudnia był szczególnym dniem w naszej szkole. Uczniowie wraz z nauczycielami wzięli udział w Jasełkach i wspólnym kolędowaniu. Organizatorką przedstawienia była Pani katechetka Danuta Koperny.

Życzenia świąteczne

Konkursy świąteczne w bibliotece

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia biblioteka szkolna zorganizowała konkurs literacki „ List do Świętego Mikołaja” oraz quiz „Tradycje bożonarodzeniowe  w Polsce i na świecie”.

Obiady w styczniu

22 dni obiadowe x 3,90 = 85,80zł

Prosimy o dokonywanie wpłat od 27.12 do 05.01.2018r.
Wpłaty przyjmowane są w sekretariacie szkoły od godz.:
8.00 – 10.00 i 13.00 – 15.00
(należy opłacić co najmniej dwa dni robocze wcześniej przed planowanym żywieniem ucznia)

Przejdź do treści