Berlin z klasą DSD – nauka, która otwiera świat!

Berlin z klasą DSD – nauka, która otwiera świat!

W dniach 22.02–26.02.2026 r. uczniowie klas 6 i 7 o rozszerzonym profilu języka niemieckiego wzięli udział w niezwykłej wycieczce do Berlina. Więcej...

Wiedeń 2025

Wiedeń 2025

W dniach 4-5 grudnia 2025 roku odbyliśmy długo wyczekiwaną wycieczkę do Wiednia, stolicy Austrii. Celem naszej podróży był Jarmark Bożonarodzeniowy, jak również zwiedzanie ważnych zabytków miasta. Więcej...

 

II a zwiedza Hotel Kongresowy „Exbud”

12 lutego klasa IIa dzięki zaangażowaniu i pomocy rodzica mogła zwiedzić Hotel Kongresowy „Exbud”. Dzieci zobaczyły Restaurację Patio, sale konferencyjne, obejrzały pokój hotelowy oraz udały się do hotelowej kuchni. Bardzo podobał im się wystrój restauracji, z zaciekawieniem oglądały również znajdujące się tam papugi.

Dzień Babci i Dziadka w klasie II a

Babcia i Dziadek to osoby, które  w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę, u kogo są najwspanialsze wakacje i święta?

W klasie II a odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni wspaniali goście, którzy  przybyli bardzo licznie. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie  mogli podziwiać swoje pociechy podczas występu artystycznego.

Światowy Dzień Chorego

11 lutego czas w którym nie tylko myślimy o niedomagających , ale również z nimi jesteśmy. W tym dniu Wolontariusze  naszej Szkoły uczestniczyli we Mszy świętej w parafii Św. Jadwigi z chorymi oraz przygotowali dla nich przedstawienie „Anielskie Perły czyli skąd wzięli się babcia i dziadek”. Pani Oli Klusek – Gębskiej autorce przedstawienia, Rodzicom, Nauczycielom i przede wszystkim Dzieciom serdecznie dziękujemy.

Radio Kielce „od kuchni”.

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Radia, dlatego też klasa II c odwiedziła rozgłośnię Radia Kielce. Uczniowie mogli poznać pracę dziennikarzy, zobaczyć niecodzienny sprzęt znajdujący się w radiu oraz zwiedzić te miejsca w budynku, które na co dzień są niedostępne.

Niektórzy mieli również okazję wcielić się w rolę spikerów radiowych. Wyjazd wszystkim bardzo się podobał.

Wycieczka do TVP

Dnia 8 lutego uczniowie klasy Ic i Id odwiedzili kielecką siedzibę Telewizji Polskiej. Przewodnikiem naszym była Pani Monika Gałązka, która oprowadzała nas po pomieszczeniach telewizji i opowiadała o tym, jak wygląda praca w telewizji począwszy od redakcji, poprzez zestawy montażowe, studio, na reżyserce kończąc.

Akcja „Góra Grosza”

Od 24 listopada do 22 grudnia 2019 roku w naszej szkole przeprowadziliśmy zbiórkę monet (do 1gr do 5zł) w ramach akcji „Góra Grosza”. Organizatorem XV edycji akcji jest Towarzystwo „Nasz Dom” z siedzibą w Warszawie.

Bal Karnawałowy klas I-III

7 lutego w naszej szkole odbył się kolejny Bal Karnawałowy. Sala gimnastyczna dzięki współpracy wychowawców, rodziców oraz dzieci przemieniła się w kolorową, piękną salę balową. Na parkiecie pojawiły się: wróżki, księżniczki, piraci i piratki, sympatyczne zwierzaki, żołnierze, policjanci, zombie, wampiry, wiedźmy, postacie z dawnych baśni i współczesnych bajek.

„Przez książkę do serca”

Walentynki to nie tylko czas miłości,  ale także radości, życzliwości i przyjaźni. W tym dniu ( 14 lutego) zachęcamy wszystkich uczniów do odwiedzenia biblioteki i wypożyczenia książek  „z sercem”, w których ukryte są sentencje dotyczące najważniejszych wartości w życiu.

Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 11 w Szachach

W dniu 8 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11 w Kielcach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Szkoły w Szachach. W zawodach brało udział 50 zawodniczek i zawodników z kieleckich szkół podstawowych.
Bardzo dobrze w turnieju spisała się reprezentacja naszej szkoły:
Olaf Bondziński (kl. 7A) zajął 3 miejsce,
Wiktor Chrabąszcz (kl. 5B) zajął 4 miejsce,
Weronika Chrabąszcz (kl. 7B) zajęła13 miejsce.
Duże brawa dla naszych szachistów!!!

Egzamin pilotażowy DSD 2019

W piątek w naszej Szkole odbył się pilotażowy egzamin DSD z udziałem koordynatora programu Ralfa Aurisa oraz nauczycieli DSD naszego województwa. W rolę zdających egzamin wcielili się uczniowie klasy siódmej i ósmej – Karolina Szlufik i Piotr Klusek. Trzeba przyznać, że znakomicie poradzili sobie z lawiną egzaminacyjnych pytań. Zaś tegoroczni kandydaci do egzaminu mieli okazję na żywo zobaczyć, co czeka ich na części ustnej egzaminu, który przecież zbliża się wielkimi krokami.

Przejdź do treści