Podsumowanie konkursu „Wkręceni w Języki”

Zakończyła się VI edycja konkursu „Wkręceni w Języki”, którego celem było rozwijanie zainteresowań językowych uczniów oraz poszerzanie wiedzy językowej.

Konkurs składał się z trzech etapów. Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko znajomością języków obcych, ale także umiejętnością praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy. Każdy etap stawiał przed uczniami nowe wyzwania i wymagał zaangażowania oraz systematycznej pracy.

Do finałowego, trzeciego etapu zakwalifikowali się najlepsi uczestnicy. Ich zadaniem było rozwiązanie testu sprawdzającego wiedzę na temat zawodów oraz miejsc pracy. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, kreatywnością i determinacją.

Laureatami konkursu zostali:

W kategorii klas 1-4:

1 miejsce – Antoni Spadło Szkoła Podstawowa nr 39 w Kielcach

2 miejsce –Leon Kwiatkowski Szkoła Podstawowa nr 8 w Kielcach

3 miejsce – Ada Wójcikowska Szkoła Podstawowa nr 11 w Kielcach

W kategorii klas 5-8:

1 miejsce – Lena Kwiatkowska – Szkoła Podstawowa nr 8 w Kielcach

2 miejsce – Julia Majchrzak – Szkoła Podstawowa w Sierakowie

3 miejsce – Dawid Pyczek – Szkoła Podstawowa nr 11 w Kielcach

 Gratulujemy laureatom oraz wszystkim osobom biorącym udział w konkursie. Dziękujemy również nauczycielom za przygotowanie uczniów i wsparcie na każdym etapie zmagań.

Mamy nadzieję, że udział w konkursie był dla uczestników cennym doświadczeniem i inspiracją do dalszego rozwijania kompetencji językowych.

Organizatorzy:

Barbara Radzewicz

Sylwia Wolańska

Przejdź do treści