6S z BRĄZOWYM MEDALEM MISTRZOSTW POLSKI!

Ogromny sukces naszych uczniów w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w Piotrkowie Trybunalskim, chłopcy wywalczyli brązowy medal Mistrzostw Polski.
Po świetnym turnieju eliminacyjnym i pełnych emocji meczach pokazali charakter, determinację oraz prawdziwie zespołową grę, sięgając po miejsce na podium.

Wyróżnienia indywidualne:
Bramkarz turnieju – Franciszek Szadurski
Zawodnik zespołu – Marcel Grabarczyk

Gratulujemy zawodnikom, trenerowi Alexandrowi Litovskiemu oraz dziękujemy rodzicom i kibicom za wsparcie!

Brawo! Jesteście trzecią drużyną w Polsce a cała społeczność SP 39 jest z Was dumna!

Przejdź do treści