Niezapomniany Bal Ósmoklasistów!

Dnia 2 czerwca 2026 roku odbył się uroczysty bal naszych klas ósmych. Wyjątkowe wydarzenie miało miejsce w eleganckich wnętrzach Hotelu Słowik.
W tym ważnym wydarzeniu uczniom towarzyszyła dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz wybrani rodzice. To oni wspólnie zadbali o wyjątkową atmosferę i bezpieczeństwo podczas imprezy.
Uczniowie rozpoczęli ten magiczny wieczór tradycyjnym, dostojnym polonezem. Po części oficjalnej parkiet zapłonął energią, a młodzież zatańczyła wspólnie dynamiczną belgijkę. O doskonałą oprawę muzyczną i świetną zabawę zadbał profesjonalny DJ.
Wszyscy ósmoklasiści bawili się fantastycznie, celebrując wspólnie spędzone w szkole lata. Każdy uśmiech, szalony taniec i wzruszający moment uwiecznił obecny na miejscu fotograf. Te piękne kadry będą wspaniałą pamiątką na całe życie.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie w organizację tego cudownego wieczoru!












